Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро

Консульський округ:
Дніпропетровська область

Почесне Консульство Австрійської Республіки в м.Дніпро    запрошує всіх з 15 по 26 серпня включно на виставку «Calliope Austria».

У центрі уваги Австрійського культурного форуму у Києві в 2021 році – програма «Calliope Austria: жінки в суспільстві, культурі та науці». В рамках цієї ініціативи, яка отримала свою назву на честь давньогрецької музи епічної поезії, науки і філософії Калліопи, Програма під назвою “Calliope Austria” покликана підкреслити важливу роль жінок у суспільстві, культурі та науці в усі епохи та презентувати сучасне австрійське мистецтво з жіночим обличчям в Україні.

Мета АФК   надати експертам з Австрії та України можливість діалогу на тему гендерних питань, зробив свій внесок у створення нового розуміння ролі жінок, у якому вони вільні від гендерних стереотипів та сприймаються як рівноправні члени суспільства.

Почесне Консульство Австрійської Республіки в м.Дніпро   дуже вдячне завідувачці відділу документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки м.Дніпро Олені Леонідівні Степанюк за підтримку та можливість розміщення  виставки “Жінки у суспільстві, культурі та науці”  в ЦМБ м.Дніпро.

https://www.facebook.com/events/173721548062886/