Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро

Консульський округ:
Дніпропетровська область

25 жовтня  2017 року в АРТ-квартирі  по вул.Троіцька площа, 3-1  відбулася  презентація виставки австрійського фотографа-графіка Петера Лаглера «…Just an illusion?». Усі 34 фотографії, що представлені на виставці «…Just an illusion?» («…Лише ілюзія?»), зроблені автором під час подорожей Україною, а саме Києвом,  Дніпром та Львовом, що тривали впродовж 2015-2016-го років. Представники Почесного Австрійського Консульства у м.Дніпро прийняли участь у відкритті цієї виставки.


Пeтер Лаглер – професійний фотограф і яхтсмен, капітан відкритого моря, інструктор з вітрильного спорту, народився в 1968 році в Нижній Австрії.
Працює і живе у Відні. З 14-ти років почав займатись фотографією. Петер – різностороння особистість: він і майстер по годинниках, і інструктор з вітрильного спорту (має ліцензію найвищого рівня), і тренер з перетину океану, якого називають «Майстром Океану». Протягом тривалих подорожей на південь та схід – навіть у важкопрохідних місцях – він закарбовує унікальні миті життя, якими згодом ділиться з людьми. Свої роботи Петер представляв в Австрії, Словенії, Чехії та Україні.

«У мене є намір показати абстрактну реальність (або ж ілюзію?) своїми роботами. Важливо те, що я не використовую фотошоп або ж постановочні сцени – я лише йду повільно, розмірено по світу з розплющеними очима… А потім в якийсь момент я натискаю кнопку, маючи чітке бачення результату. Робота з відображеннями – навіть у брудній воді – мій улюблений спосіб надати моїм роботам фотографічного стилю. У такий спосіб я хочу показати красу буденних речей – а інколи і їхній сум – та знайти межу між реальністю та ілюзією…» (Петер Лаглер).