Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро

Консульський округ:
Дніпропетровська область

Почесне Консульство Австрійської республіки у м.Дніпро  3 січня зустріло в аєропорату м.Дніпро спеціальну моніторінгову комісію із 40 представників. Відбувся невеликій брифінг, після чого Міністр закордонних справ Себастіан Курц, голова спеціальної спостережної місії (СММ) ОБСЄ в Україні Ертугрул Апакан, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер, у супроводі інших учасників делегації, відвідали зону збройного конфлікту на сході України -Донбас, з метою оцінки ситуації в регіоні.

Міністр закордонних справ Австрії Себастіан Курц,  з 1 січня 2017 року виконує обов’язки голови ОБСЄ.  Донбас – це перший візит голови ОБСЄ, оскільки конфлікт на сході України знаходиться в центрі уваги.

Почесне Консульство Австрійської республіки у м.Дніпро  надало допомогу в організації цього візиту, провело переговори та інспекцію аеропорту спільно з представниками Посольства  та Міністерства закордонних справ Австрії, надало автотранспорт для делегації  з метою відвідування зони збройного конфлікту, організувало харчування представників делегації.