Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро

Консульський округ:
Дніпропетровська область

Представники Почесного  Консульства  Австрійської Республіки  прийняли участь в VII Міжнародной науково-практичной конференції «Міжнародна та національна безпека: теоретичні і прикладні аспекти», яка відбулася у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Захід об’єднав науковців з різних країн світу – Польщі, Литви, США, Німеччини, Австрії, Португалії, Іспанії, Нідерландів, Грузії, Ірландії, Індії, Бельгії, Казахстану, Молдови. Загалом до участі у заході долучилося близько
300 учасників. Активну участь взяли науковці 46 вітчизняних та зарубіжних освітніх закладів.

Керівник PR Управління Почесного Консульства Австрійської Республіки в м. Дніпро Ірина Фоменко привітала керівництво та колектив Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ  з відзначенням 57-ої річниці з дня заснування закладу та від імені Почесного Консульства Австрійської Республіки висловила підтримку ДДУВС у всіх важливих для науки ініціативах і у проведенні міжнародної науково-практичної конференції, проведення якої  це, перш за все, крок до обміну досвідом, ідеями та створення нових підходів забезпечення безпекового середовища.

Почесне Консульство Австрійської Республіки висловило підтримку Дніпропетровському державному університету внутрішніх справ у всіх важливих для науки ініціативах.