Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро

Консульський округ:
Дніпропетровська область

Представники Почесного Консульства Австрійської Республіки у місті Дніпро були запрошені на відкриття Першого всеукраїнського театрального фестивалю «Феєрія Дніпра», де  зібралася майже вся театральна спільнота. Фестиваль урочисто відкрив його ініціатор  – голова Дніпропетровської обласної ради Гліб  Олександрович Пригунов.
Протягом 10 днів на сцені Дніпровського театру Драми та комедії демонстрували  вистави найкращих театрів України, вистави, які отримали найкращі відгуки театральних критиків, які завжди збирали аншлаги, лауреати  різних театральних фестивалів та конкурсів не лише в Україні, а й за кордоном.

У рамках Всеукраїнського фестивалю «Феєрія Дніпра» пройшов майстер-клас видатного режисера, художнього керівника Київського Театру на Подолі, народного артиста України, лауреата Національної Шевченківської премії Віталія Малахова та майстер-клас з акторського мистецтва з народною артисткою України Адою Роговцевою. Зустрічі пройшли у формі діалогу у Дніпровському коледжі культури і мистецтв.  З керівництвом коледжу були обговорені питання подальшої співпраці з Почесним Консульством Австрійської Республіки у місті Дніпро.