Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро

Консульський округ:
Дніпропетровська область

До Дніпропетровської ТПП завітав Президент Українсько-Австрійської Асоціації Альфред Праус, щоб поспілкуватися з вищим керівництвом Палати на тему організації торгово-економічної співпраці.

«Я проживаю в Україні вже понад 10 років. За цей час я помітив, що вести бізнес із іноземцями намагаються лише у великих містах. Для мене це дивно, адже у регіонах є багато цікавих та унікальних проектів, які можуть бути корисними і для австрійських бізнесменів. Тому наша Асоціація, і я, вчимо українців тонкощам ведення бізнесу як на міжнародній арені, так і з австрійцями зокрема», – зазначив Президент Українсько-Австрійської Асоціації.

P1300106

Разом з тим, Альфред Праус презентував діяльність Асоціації, розповів про досвід роботи з залучення іноземних партнерів у ведення бізнесу, а також про готовність проводити тренінги для дніпровських підприємців, головними питаннями яких є міжкультурний крос-менеджмент, впровадження бізнес-проектів з європейськими партнерами, пошук і визначення потенційних інвесторів тощо.

В підтвердження своїх реальних намірів, він висловив готовність анонсувати Дніпровський Економічний Форум – щорічний найкрупніший захід з висвітлення інвестиційно-економічного потенціалу Дніпропетровщини, що відбудеться у листопаді 2018 року, серед членів Асоціації та потенційних інвесторів, а також об’єднання керівників білатеральних асоціацій, членом якого в Україні є Українсько-Австрійська Асоціація.

Президент Дніпропетровської ТПП Віталій Жмуренко зауважив, що іноземний позитивний досвід, який можна використати для розвитку вдалих ідей та втілення успішних справ, завжди корисний для розкриття бізнесового потенціалу регіону.

Сторони відзначили, що дуже важливий факт, який сприятиме налагодженню економічних та культурних зв’язків  між Україною та Австрією, також є локація і робота Почесного консула Австрійської Республіки у Дніпропетровській області Валерія Кіптика, який вже не перший рік є членом Президії Дніпропетровської торгово-промислової палати.
Наприкінці зустрічі сторони висловили сподівання на ефективну співпрацю, що допоможе налагодити підприємцям регіону подальший розвиток бізнес-стосунків з Австрією.