Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро

Консульський округ:
Дніпропетровська область

Федеральне міністерство освіти, науки та досліджень Австрії (BMBWF) пропонує стипендії для українців для навчення на 

Німецькомовній магістерській програмі за напрямом “Культурна дипломатія” в Університеті Андраші в Будапешті

Мова навчання: німецька

Освітній ступінь: магістр (Master of Arts, 120 ECTS)

Тривалість: 4 семестри

Вартість навчання: 350 000 HUF / 687 EUR за семестр. Для студентів з України доступні стипендії від Федерального міністерства освіти, науки та досліджень Австрії (BMBWF), які покривають вартість навчання та проживання.

Початок навчання: зимовий семестр (вересень)

Кінцевий термін подачі заявок: 30 червня 2023 року

Німецькомовна магістерська програма з культурної дипломатії пропонує для студентів з повною бакалаврською освітою (еквівалентними є програми з обсягом принаймні 180 ECTS) комплексну підготовку, що охоплює такі основні напрямки: культурологія та літературознавство, історія та мистецтвознавство, міжнародне право, публічна дипломатія, політологія та історія ідей.

Центральним елементом навчання є стажування в культурно-дипломатичних установах (тривалістю 12 тижнів на пів ставки або 6 тижнів на повний робочий день), яке дає змогу студентам отримати практичні навички в галузі культурної дипломатії та ознайомитись з практичною роботою  у цій сфері.

У заключному семестрі магістерської програми студенти у групах працюють над реалізацією власного культурного проєкту.

Крім традиційної сфери дипломатії, зокрема культурної дипломатії (культурні інститути за кордоном), випускники також отримують кваліфікацію для роботи в галузі науки, медіа та громадських організаціях.

https://austriaukraine.com/uk/education/nimetskomovna-magisterska-programa-z-kulturnoyi-dyplomatiyi-v-universyteti-andrashi-v-budapeshti-2/