Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро

Консульський округ:
Дніпропетровська область

2 березня на базі Австрійського культурологічного клубу за підтримки Почесного Консульства Австрійської Республіки в місті Дніпро і Дніпровської Центральної Міської бібліотеки відбулися традиційні весняні “Австрійські зустрічі”.

DSC_4042

Програма була дуже насиченою. Зал був повний захоплених слухачів. Керівник відділу іноземної літератури Олена Леонідівна Степанюк підготувала чудову книжкову виставку австрійської літератури, де були представлені літературні новинки. Оскільки 2019 рік оголошений роком України в Австрії, захід був побудований у рамках “культурного моста” між нашими народами. Культурна дипломатія є одним з найнадійніших і ефективніших інструментів для розвитку стосунків в усіх сферах між Україною і Австрійською Республікою.

Учні середньої школи № 53 з поглибленим вивченням німецькій мові представили переклади своїх творів з німецької мови на українську і навпаки, виконали чудові вокальні твори сучасних авторів німецькою мовою. Звідний оркестр “Сонет” під управлінням Глави Дніпропетровської регіональної спілки композиторів Лілії Іскандерівни Бігеєвої подарував шедевральні твори австрійських композиторів, залучаючи слухачів для виконання творів, як це зазвичай робилося на віденських балах.Молодший науковий співробітник історичного музею міста Дніпро Майя Ернст представила свою автентичну колекцію нарядів жінок Катеринославщини минулих століть, з якою вона вже відвідала декілька  країн, демонструючи колекцію і супроводжуючи кожен костюм унікальною історичною довідкою.Усі учасники заходу отримали пам’ятні призи та подарунки.

Почесне Консульство Австрійської Республіки виражає свою вдячність і вдячність керівництву Центральної Міської бібліотеки і особисто Олені Леонідівні Степанюк за надану допомогу в підготовці “Австрійських зустрічей”.