Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро

Консульський округ:
Дніпропетровська область

 

15 вересня відбувся Dnipro Business Women Forum, організований Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Почесне Консульство Австрійської Республіки в місті Дніпро  анонсувало фотовиставку “Жінки про жінок” (куратор Курт Кайндль). Вона об‘єднує роботи двох знакових австрійських фотографок ХХ століття –  Ґерті Дойч та Інґе Морат.  Виставка буде проводитись з 20 жовтня по 30 листопада. в Центральній Дніпровьскій міській бібліотеці.

Обом жінкам вдалося заявити про себе у професії, де досі переважали чоловіки. Вони працювали на найважливіші іміджеві ЗМІ свого часу: Ґерті Дойч – на англійський журнал Picture Post, а Інґе Морат – на французьку агенцію Magnum.

Для виставки були відібрані фотографії, які зображують жінок. Їх поєднали попарно – по одній світлині від кожної – і тепер фотографки ніби вступають в уявний діалог про образ жінки. Таке порівняння робіт Інґе Морат та Ґерті Дойч показує особливе ставлення обох фотографок до образу жінки.