Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро

Консульський округ:
Дніпропетровська область

Запрошуємо відвідати виставку 28 жовтня, 19-00

Онлайн-виставка Літературного музею Австрійської національної бібліотеки присвячена класику світової літератури Стефану Цвейґу.

На основі оригінальних рукописів, листів, фотографій, уривків з фільмів та звукозаписів, виставка розповідає про Стефана Цвейґа, автора бестселерів та громадянина світу, який багато подорожував Європою, Америкою, Росією та Індією та який був змушений жити у вигнанні у Бразилії після приходу нацистів до влади в Австрії.

Австрійська актриса Марія Хаппель прочитає уривки з творів Стефана Цвейґа. Під час читання ми відвідаємо весь світ, зокрема, вирушимо у навколосвітню подорож разом з романом “Книга Магеллан”. Потрапимо до Індонезії завдяки твору “Амок” та до Бразилії разом із романом “Бразилія. Країна майбутнього”. До того ж, ми потрапимо до “Світу учора”, що присвячений темі падіння імперії Габсбургів, яку Цвейґ розглядав як модель співіснування різних народів. Як один з піонерів ідеї об’єднаної Європи, Цвейґ прагнув створювати літературу, яка не обмежена національними кордонами. Виставка буде доступна з 28 жовтня німецькою мовою на сторінці АКФ у Фейсбуці та на  YouTube-каналі.