Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро

Консульський округ:
Дніпропетровська область

Благодійний фонд з міста Дніпро «Мама плюс Я» проведе у Відні передріздвяний благодійний вечір «Тріумф добра» у підтримку дітей та жінок, які постраждали від війни та залишаються в Україні. Захід відбудеться 27 листопада о 18:00 у готелі Grand Hotel Wien.

Благодійний Фонд «МАМА плюс Я» вже 15 років поспіль займається допомогою дітям-сиротам та дітям, залишеним без батьківського піклування. «Мета заходу – зібрати кошти на допомогу дітям та жінкам в Україні, нагадати світові про українських дітей, які щодня перебувають в небезпеці через війну», – заявили організатори.

Як передає власний кореспондент Укрінформ, ведучим благодійного вечора стануть український телеведучий Анатолій Анатоліч і засновниця «Мама плюс Я» Наталія Сивак. Серед запрошених гостей також будуть композитор-віртуоз Євген Хмара, хореографиня Альона Шоптенко й інші.

Програма заходу включатиме перформанси артистів, живу музика, гала-вечерю та напої, нетворкінг, благодійний аукціон (лоти від Олександра Усика, Андрія Шевченка, Володимира Кличка, Андре Тана, Катерини Сільченко та інших відомих людей).

https://www.ukrinform.ua/rubric-diaspora/3594918-u-vidni-projde-blagodijnij-vecir-u-pidtrimku-ukrainskih-ditej-i-zinok.html