Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро

Консульський округ:
Дніпропетровська область

Центральна австрійська радіостанція Ö1 разом з австрійським МЗС та Австрійськими культурними форумами по всьому світу шукає ідеї та ініціативи, які прагнуть змінити світ на краще.

Шукаємо ідеї!

Що саме ми шукаємоНас цікавлять інноваційні ідеї або вже реалізовані проєктиякі працюють над подоланням глобальних та локальних проблем.

Це може бути будьякий проєктщо дає поштовх до змін та прагне вже сьогодні покращити  майбутнє у таких напрямкахякзахист кліматуподолання бідностіперехід на відновлювані джерела енергіїініціативи з обмінумобільністьдемократія та партисипаціянаукові дослідженняспосіб життя та модаосвітахарчуваннясоціальні інноваціїмузика та мистецькі перформансиВсе це може стати відправною точкою для глобальних удосконаленьчастиною глобальної “ремонтної майстерні майбутнього”.

Зібрані ідеї та ініціативи будуть представлені в програмах на радіо Ö1 та у соціальних мережахЖурі обере найкращі ініціативиякі отримають менторську підтримкуНайкращі міжнародні проєкти будуть запрошувати для презентації в Австрії з осені 2021 року.

Як взяти участьДуже простоРозкажіть нам про свою ідею у короткому відеозаписаному на мобільний телефонта заповніть анкету англійською (https://cutt.ly/5znDE1tабо німецькою (https://cutt.ly/aznDg28).

Долучайтесь до кастингу ідейМи з нетерпіння