Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро

Консульський округ:
Дніпропетровська область

Ось і підходить до свого завершення Різдвяна Вікторина  «Великі австрійці – ювіляри 2022 року».Дякуємо всім, хто був з нами протягом 6 тижнів.У нас є кілька учасників, які вийшли у фінал та претендують на звання переможців.

Дорогі друзі, хай пощастить вам у 6-му турі, який буде присвячений видатному австрійському композитору Францу Шуберту,  якому в січні 2022 виповнилося 225 років від дня народження. Він був яскравим представником романтичного стилю в музиці. Залишив величезну спадщину майже в усіх відомих музичних жанрах: інструментальній музиці, духовно-хоровій, пісенній. За один тільки 1815 рік (йому було тоді 18 років) він написав стільки творів, скільки інші композитори створюють упродовж життя: 4 музичні драми, 2 меси, струнний квартет, 2 сонати для фортепіано, 144 пісні. 

За своє коротке життя (прожив 31 рік) він створив 1500 творів. Ним написано 9 симфоній, 13 уверюр для симфонічного оркестру, 22 сонати для фортепіано, 8 експромтів, 6 музичних моментів, фантазії, тріо, квартети для різноманітних інструментів, декілька опер, 2 вокальні цикли, 600 пісень.

Отже,  фінальні питання:

1.    Хто вчив композитора грати на музичних інструментах?

2.    Що робив Шуберт на похороні Людвіга ван Бетховена?

3.    Прізвище поета, що надихнув Шуберта на створення деяких пісень, і з яким він так ніколи не зустрівся на власні очі?

4.    На якій планеті кратер названо на честь великого австрійського композитора?

5.    Коли Франц Шуберт дав свій єдиний публічний концерт, що мав великий успіх,  і що він купив на зароблені гроші?

6.    Чому композитора одразу не поховали поряд із Людвігом ван Бетховеном?

Відповіді на ці питання необхідно надіслати на адресу: pr@austria.dp.ua до 19.12.22. У темі листа вказати «Вікторина. Фінал».