Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро

Консульський округ:
Дніпропетровська область

24 листопада  у Дніпровському  Будинку  органної та камерної музики відбувся концерт «Феноменальний Моцарт. Міфи та факти» за підтримки Почесного Консульства Австрійської Республіки у місті Дніпро. На заході були присутні: Надзвичайний і Повноважний Посол Консульства Австрійської Республіки в Україні Пан Ґернот Пфандлер, Почесний Консул Австрії в місті Дніпро Пан Валерій Кіптик, заступник губернатора Пані  Ірина Грицай, заступник міського голови з питань інвестицій та розвитку Пані Наталля Чєрнишова, віце-президент ДТПП Пані Ніна Алехновіч та ін.

DSC_6834

 

Режисерка-постановниця, заслужена працівниця культури України Фаїна Пінсон . Солісти: салонний оркестр «Рапсодія» заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова, Ксенія Бєлікова (орган), Галина Охотнік (сопрано), Тетяна Улькіна (сопрано), Олена Келер (ф-но), ансамбль акапельного співу «ORFEUS».  Також у виставі взяли участь вихованці дитячого танцювального ансамблю «Перлинки».

Особливість вистави — сучасне оформлення: вперше концерт в Будинку органнї та камерної музики супроводжувался  якісним слайд-шоу на сучасному екрані-плазмі.  Це стало можливим після підтримки Почесного Консульства  Австрійської республіки в місті Дніпро.

 

02DSC_7302

Музичне шоу, не залишило байдужими поціновувачів класичної музики.

DSC_7339

Почесне Консульство вдячне керівництву Будинку органної та камерної музики, а також ведучим та виконавцям за співпрацю.