Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро

Консульський округ:
Дніпропетровська область

Почесне Консульство Австрійської Республіки у місті Дніпро прийняло  участь в урочистому відкритті  Дня Єднання студентів Європи, Америки, Азії, Африки, яке вже вдруге відмічають  на території Університету імені Альфреда Нобеля, де навчаються студенти з різних країн світу. Масштабна подія відбулася 3 жовтня 2019.


Минулого року саме студенти Університету імені Альфреда Нобеля виступили з ініціативою проведення такого свята. Студентство є флагманом багатьох економічних, соціальних і політичних трансформацій, саме вони змінюють та творять країни та світ.

4

Почесне Консульство Австрійської республіки підтримує звернення Міжнародного об’єднання студентів «Молодь за доступну освіту та мир на планеті» до ООН з пропозицією визнати перший четвер жовтня Днем єднання студентів країн Європи, Америки, Азії та Африки і буде сприяти налагодженню співпраці між Університетом імені Альфреда Нобеля та вишами Австрійської Республіки.

Культурна дипломатія є важливим, надійним та ефективним інструментом для налагодження відносин між народами та країнами.

3

2