Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро

Консульський округ:
Дніпропетровська область

Arthouse Traffic і Австрійський культурний форум запрошують на  Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний кінофестиваль, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою.

Щорічний фільм-переможець фестивалю визначається шляхом прямого голосування глядачів – на вході до кінотеатру кожен відвідувач отримує бюлетень, за допомогою якого оцінює фільм.

Гран-прі за підсумками глядацького голосування у 2021 році отримала пригодницька стрічка «Полі» спільного виробництва Франції та Бельгії. У Конкурсі короткометражних фільмів, знятих дітьми, звання Найкращого українського дитячого фільму року отримала робота «Мелісса» 14-річного Матвія Глазунова з міста Ізюм.

Австрійське кіно буде представлено стрічкою “Францові історії”.

Францу — дев’ять. Він найменший у класі, його часто плутають із дівчинкою, а голос у невідповідні моменти стає писклявим. У пошуках сили та впевненості хлопець натрапляє в інтернеті на відео інфлюенсера. Той дає поради, як стати справжнім чоловіком. Франц у захваті, а от двоє його найкращих друзів піддають такі настанови сумніву.

Фільм демонструється українською мовою. Перегляд можливий лише на території України та Польщі.

Режисер: Йоганнес Шмід
Країна: Австрія, Німеччина
Рік: 2022
Жанр: комедія
Тривалість: 78 хв.
Вікова рекомендація: 6+

 

https://austriaukraine.com/uk/events/children-kinofest/