Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро

Консульський округ:
Дніпропетровська область

Австрія відкрила в ніч на 17 травня закриті через коронакризу пункти пропуску на кордоні з Чехією, Словаччиною та Угорщиною, як це було зроблено раніше і на кордонах з Німеччиною, Ліхтенштейном та Швейцарією.

Про це повідомляє у неділю Австрійське агентство преси АРА.

“Австрія робить черговий крок у пом’якшенні спричиненого коронакризою прикордонного режиму. Закриті раніше прикордонні переходи до Чехії, Словаччини та Угорщини відкрилися з опівночі. Як і на кордонах з Німеччиною, Ліхтенштейном та Швейцарією, тепер існує лише вибірковий контроль”, – йдеться у повідомленні.

Водночас зазначається, що на кордоні з Угорщиною залишатиметься контроль, пов’язаний з боротьбою з незаконною міграцією.

“Вимоги до в’їзду залишаються незмінними. До 31 травня в Австрію можна в’їжджати лише для поїздок з робочою метою, за поважними сімейними обставинами, а також для догляду за тваринами без зобов’язання надавати довідку з негативним результатом на коронавірус чи відправлення під домашній карантин. Це також стосується і Словенії, яка відкрила всі свої кордони для громадян ЄС у п’ятницю”, – повідомляє АРА.