Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро

Консульський округ:
Дніпропетровська область

15 березня 2017 року у будівлі центральної міської бібліотеки за підтримки Почесного Консульства Австрійської Республіки в місті Дніпро пройшов літературно-музичний вечір “Австрійські зустрічі”.

Участь у вечорі взяли представники Почесного Консульства Австрійської Республіки в місті Дніпро Фоменко І.С., Мелешкова К.С., Гришин О.О., а також члени Міського центру Українсько-австрійського суспільства.

У програмі “Австрійських зустрічей” пролунали виступи камерного оркестру під керівництвом Л. Е.Бігєєвой, учнів школи №53 з поглибленим вивченням німецької мови,учнів школи3 23,а також пісні “Два кольори” і ” Марiчка” німецькою мовою в перекладі викладача німецької мови Дніпропетровській Державній Академії фізичної культури і спорту, кандидата філологічних наук О.В. Дакаленко.

Представники Консульства вручили пам’ятні подарунки усім виступаючим. Нещодавно на базі Центральної міської бібліотеки був створений Австрійський культурологічний клуб. Відкрилися курси безкоштовного вивчення німецької мови. Ініціатива створення клубу і відкриття курсів належить Консулові Австрійської Республіки в м. Дніпро Валерію Антоновичу Кіптику. За традицією, в квітні пройде Фестиваль австрійського кіно. Цього року показ проходитиме в лекційному залі Центральної міської бібліотеки.

Дивиться також репортажи “9 канал” та “Dnipronews“.