Почесне консульство Австрійської республіки у місті Дніпро

Консульський округ:
Дніпропетровська область

23 квітня за підтримки Почесного Консульства Австрійської республіки в місті Дніпро в лекційному залі Центральної міської бібліотеки пройшло відкриття Днів австрійської культури «АВСТРІЙСЬКА ВЕСНА», в рамках яких протягом чотирьох днів проходитиме ТИЖДЕНЬ АВСТРІЙСЬКОГО КІНО і виставка постерів австрійського модерніста Густава Клімта. Матеріал для виставки було надано Австрійським культурним форумом. Виставку можна буде відвідати до кінця травня. Презентація виставки відбудеться 24 квітня о 17-30 перед початком другого дня фестивалю.


Цього року Тиждень австрійського кіно  проходитиме вже в сьоме як на Україні, так і в Дніпрі.
За традицією, організаторами показу в нашому місті виступило Почесне консульство Австрійської республіки в місті Дніпро. Фільми люб’язно надані компанією Артхаус Трафік.
Генеральним партнером показу виступив Райффайзен Банк АВАЛЬ.

Тиждень австрійського кіно відкрив збірник кращих короткометражок-переможців фестивалю АРС-ЕЛЕКТРОНІКА 2017, який щорічно проходить в австрійському місті Лінці.

Також в рамках Фестивалю у бібліотеці проходить виставка літератури австрійських авторів мовою оригіналу, а також періодичних видань про Густава Клімта, Відень, австрійську культуру.

Особливу подяку організатори фестивалю висловлюють керівництву Центральної міської бібліотеки та особисто завідуючій відділом іноземної літератури Олені Леонідівні Степанюк.

https://www.facebook.com/inostrankadp/posts/2040179082897625

ПРОГРАМА ТИЖНЯ АВСТРІЙСЬКОГО КІНО:

 

ПРОГРАМА КОРОТКОГО МЕТРА ARS ELECTRONICA-2017 / НАЙКРАЩІ КОРОТКОМЕТРАЖКИ З УСЬОГО СВІТУ
23 КВІТНЯ 2018 о 18-30
Хронометраж: 87 хв.
Колекція короткометражок представляє анімаційні стрічки, відеоарт, кращі документальні та ігрові фільми австрійського фестивалю Ars Electronica 2017 в Лінці.

ХЕПІ-ЕНД / HAPPY END
24 КВІТНЯ 2018 о 18-30
Країна: Франція, Німеччина, Австрія, 2017
Хронометраж: 107 хв.
Жанр: трагiкомедiя
Режисер: Міхаель Ханеке («Любов», «Піаністка»)
У ролях: Ізабель Юппер («Вона», «Піаністка»), Тобі Джонс («Розмальована вуаль»), Матьє Кассовіц («Амелі»), Жан-Луї Трентіньян («Чоловік і жінка»)
Фільм Хеппі-енд про багато речей: про психопатів, багатіїв, соціальні привілеї, самогубства і навіть вбивства. Через історію стосунків великої родини, через банальні і незначні вчинки героїв поступово формується комічна картина європейської кризи із її ставленням до мігрантів і справжньою вартістю сучасних буржуазних цінностей.

МІГРАНТИ / DIE MIGRANTIGEN
25 КВІТНЯ 2018 о 18-30 (фільм демонструється в Соціокультурному відділі, 3-й поверх)
Країна: Австрія, 2017
Хронометраж: 98 хв.
Жанр: комедія
Режисер: Арман Т. Ріяхі
У ролях: Фарис Рахома, Олександр Петрович, Доріс Шретцмайер
Двоє безробітних друзів – Бенні і Марко – прикидаються дрібними злочинцями-мігрантами для зйомки в телевізійному документальному фільмі.

СІЧЕНЬ – БЕРЕЗЕНЬ / UGLY
26 КВІТНЯ 2018 о 18-30
Країна: Австрія, Україна, 2017
Хронометраж: 92 хв.
Жанр: драма
Режисер: Юрій Речинський
У ролях: Ангела Ґрегович, Марія Гофштеттер, Дмитро Богдан, Раймунд Валліш, Лариса Руснак, Влад Троїцький, Валерій Бассель
Фільм розповідає про австрійку Ханну та українця Юру, які потрапляють в автомобільну аварію, наслідки якої стають для закоханих руйнівними.

 

Фільми демонструються німецькою мовою з субтитрами українською. Покази триватимуть в лекційному залі Дніпровської Центральної міської бібліотеки на 3-му поверсі (25 квітня в Соціокультурному відділі). Початок переглядів о 18-30.

Вхід вільний.